پویاشو، اولین مرکز تولید کارتون اختصاصی برای کودکان

کتاب داستان اختصاصی

ساخت کتاب داستان اختصاصی با اسم، عکس و قهرمانی کودک شما

کتاب اختصاصی
کتاب داستان اختصاصی پویاشو با اسم و عکس کودک

کتاب داستان اختصاصی یعنی کتاب با اسم کودک شما ساخته میشه. عکس کودک، اول کتاب چاپ میشه و همراه با یه متن تقدیمی از طرف کسی که کتابو براش تهیه کرده تنظیم میشه.

مشخصات ظاهری شخصیت‌های کتاب رو خودتون انتخاب می‌کنید. اسامی پدر و مادر و هر کسی که کودک بهش علاقه داره مثل دوستانش یا خاله و عمه و … وارد داستانش میشن. و این یادگاری برای همیشه در قلب کودک شما باقی میمونه.

کتاب داستان اختصاصی
کتاب اختصاصی پویاشو

چرا کتاب داستان‌های اختصاصی پویاشو؟

  • ساخت کاراکتر کودک از روی ویژگی های ظاهری
  •  درج عکس کودک در صفحه تقدیمی
  • طراحی جذاب و منحصر به فرد
  • جلد مقاوم و با کیفیت (گلاسه ۲۵۰ گرم سلفون کشی)
  • برگه‌های با کیفیت (گلاسه ۱۵۰ گرم)
  • منگنه مستحکم و دورگرد

پویاشو با تولید کتاب داستان اختصاصی کودک یک هدیه خاص برای فرزندتان پیشنهاد می کند. داستان اختصاصی پویاشو با نام کودک و والدین و همچنین شبیه سازی چهره خودش و والدینش او را به عمق قصه میبرد.

در این کتاب داستان، کودک جای شخصیت اصلی داستان قرار میگیرد. این امر علاوه بر افزایش اعتماد به نفس کودک، کنجکاوی و هوش هیجانی وی را نیز تقویت میکند. وقتی کودک اسم خود را به عنوان شخصیت اصلی داستان میشنود با دقت بیشتری به آن گوش میدهد. همین امر باعث افزایش تمرکز کودک میشود.

تنوع و تصویرپردازی های جذاب کتاب، توجه کودکان را به خود جلب میکند. این موضوع نیز باعث پرورش و افزایش خلاقیت و قدرت تخیل کودک میشود. خواندن کتاب داستان اختصاصی برای کودک، علاقه او را به کتاب و مطالعه بسیار افزایش میدهد.

این کتاب‌ها به طور عمده برای کودکان تا سن‌های پیش‌دبستانی و ابتدایی مناسب هستند و با هدف جذاب‌تر کردن فرآیند یادگیری و مطالعه، عناصر تعاملی و شخصی‌سازی را به کتاب اضافه می‌کنند.

دکمه بازگشت به بالا