پویاشو، اولین مرکز تولید کارتون اختصاصی برای کودکان

شرایط خرید از پویاشو

تیم پویاشو وظیفه خود می داند در صورت بروز هرگونه مشکل و ارائه خدمات بهتر در کنار شما کاربر گرامی باشد. خواهشمندیم قبل از سفارش محصول، این بخش را مطالعه کرده در صورت هرگونه ابهام با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است این قوانین و مقررات جهت تضمین سطح ارائه کیفیت خدمات پویاشو میباشد.

لغو سفارش و بازگشت پول

با توجه به اینکه کتاب داستان‌ه‍‍ای «پویاشو» به صورت اختصاصی و مخصوص کودک شما چاپ می شود و با توجه به بند «د» ماده یک آئین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیک، امکان بازپس گیری یا لغو سفارش بعد از تولید آن وجود ندارد.

توجه: لغو سفارش تنها در صورتیکه سفارش تولید نشده باشد امکان پذیر است.

مواردی که امکان بازپس گیری سفارش بعد از تولید آن وجود خواهد داشت:
۱) اشتباه در تولید کتاب داستان از طرف پویاشو
۲) آسیب دیدگی یا پارگی کتاب ناشی از ارسال و پست آن
در هر دو مورد بهتر است مراتب را حداکثر ظرف مدت ۲ روز بعد از دریافت، به اطلاع ما برسانید.

مسئولیت محتوا

مسئولیت محتوای وارد شده توسط کاربر مانند نام کودک، جنسیت کودک، تقدیم نامه کتاب، عکس تقدیم نامه کتاب و همچنین اطلاعات گیرنده برعهده مشتری بوده و پویاشو نسبت به محتوای وارد شده و ارسالی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

محرمانگی اطلاعات

پویاشو متعهد است که اطلاعات وارد شده توسط کاربر را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد. همچنین متعهد می گردد که از اطلاعات کاربر تنها برای ارائه خدمات بهتر به کاربر استفاده کند.

حقوق مالکیت اثر

تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به شرکت همراه کودک ایده آل می باشد و هر گونه استفاده تجاری و غیر تجاری از محتویات و تصاویر پیگرد قانونی دارد.

شرایط ارسال سفارش

ارسال سفارش توسط شرکت پست ایران یا شرکت تیپاکس اکسپرس پارس انجام می شود. لازم به ذکر است در صورت مراجعه مامور پست و عدم حضور گیرنده در محل و یا عدم پیدا کردن آدرس و بازگشت سفارش به پویاشو هزینه ارسال مجدد سفارش بر عهده کاربر می باشد.

در صورت هر گونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد، می توانید از بخش تماس با ما موضوع خود را با ما در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا