پویاشو، اولین مرکز تولید کارتون اختصاصی برای کودکان

درباره ما

درباره پویاشو

قصه راه اندازی سایت پویاشو از اینجا شروع شد:
زهرا خانم ما، از وقتی ۲ سالش بود خیلی به خوندن کتاب علاقه نشون می داد.

کتاب های زیادی برای کودک وجود داشت اما این رو به خوبی درک می کردم که متاسفانه شعر و مضمون مناسب ندارن، چون بعد از تحصیل در رشته مدیریت فرهنگی، خیلی جاها در حوزه کودک کار کرده بودم. برای همین تصمیم گرفتم برای زهرا یک کتاب اختصاصی درست کنم.
برای نوشتن کتاب، از همکارانم در موسسه همراه کودک ایده ال که تیم قوی از طراحان، انیمیتورها، داستان نویسان و همچنین مشاورین روانشناسی کودک هستن، کمک گرفتم.

بالاخره اولین کتاب به اسم شب بخیر زهرا کوچولو رو براش چاپ کردم، یکی از کتاب هایی شد که زهرا همیشه دوست داشت دستش باشه و بخونه.

زهرا در شهر قصه
تحویل بسته مشتری توسط زهرا
زهرا در دنیای حیوانات

زهرا در سرزمین آرزوها

کتاب بعدی زهرا در دنیای حیوانات بود که ساخته شد. به ذهنم رسید این کتاب رو واسش انیمیشن کارتونی کنم. مدتی طول کشید و انیمیشن اختصاصی دنیای حیوانات هم آماده شد. 

وقتی ذوق سرشار زهرا رو برای انیمیشن کارتونی اختصاصیش دیدم، تصمیم گرفتم که سایتی رو راه اندازی کنم تا برای دیگر کودکان سرزمینم کتاب اختصاصی و کارتون اختصاصی درست کنم. کتاب و کارتونی که هدف اصلی اون القای حس مفید بودن به کودکه و اعتماد به نفس اون رو بالا می بره. کودک باید بدونه خودش چقدر با ارزشه و توانایی داره که یک الگوی خوب برای زندگی خودش و دیگران بشه.
کتاب اختصاصی سرزمین آرزوها و کتاب اختصاصی شهر قصه و همچنین کارتون اختصاصی سرزمین آرزوها با همین هدف طراحی و ساخته شد و به یاری خدا به زودی محصولات دیگری برای کودکان این سرزمین توسط تیم حرفه ای پویاشو، تولید و عرضه میشود.

امیدوارم که بتونیم گامی هر چند ناچیز در راستای اعتلای فرهنگ و هویت آینده سازان میهنمون برداریم

چرا پویاشو؟

سفارش آنلاین و آسان

تنها موسسه انیمیشن اختصاصی

رضایتمندی مشتریان

گارانتی برگشت

نظرات کاربران

دکمه بازگشت به بالا